Publications Office of the EU
Akende ja välisuste tööde tellimine spordisaalide (hoki ja tennis) uueks ehitamiseks ja renoveerimiseks - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Akende ja välisuste tööde tellimine spordisaalide (hoki ja tennis) uueks ehitamiseks ja renoveerimiseks

  • Avaldatud
    25/06/2026
  • Tähtpäev
    27/07/2026
  • Tühistatud
    31/07/2026
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Tühistatud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
Yes
Hankija
HTC Uhlenhorst Mülheim e.V.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DEA16 Mülheim an der Ruhr, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45421100 Uste ja akende ning nendega seotud osade paigaldamine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
200,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
HTCU-2A.6
Kirjeldus

Akende ja välisuste tööde tellimine spordisaalide (hoki ja tennis) uueks ehitamiseks ja renoveerimiseks.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4D6VMX95
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4D6VMX95
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Honorar
Hinnanguline väärtus
200,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.