Publications Office of the EU
Taani-Vejen: Käsitöö- ja kunstitarbed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taani-Vejen: Käsitöö- ja kunstitarbed

  • Avaldatud
    22/08/2018
  • Tühistatud
    04/09/2018
  • Pakkumuste avamine
    24/09/2018
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Vejen Kommune
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK03 Syddanmark
Hankija asukoht
NUTS code: DK03 Syddanmark
Ärivaldkond (peamine CPV)
37800000 Käsitöö- ja kunstitarbed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,600,000.00 DKK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
18/6564
Kirjeldus

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/09/2018 12:00
Hankijad
Varde Kommune
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,600,000.00 DKK
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.