Publications Office of the EU
Amgros 2026 1.606.a - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Amgros 2026 1.606.a

  • Avaldatud
    02/05/2025
  • Tähtpäev
    17/06/2025
  • Pakkumuste avamine
    17/06/2025
  • Leping sõlmitud
    09/07/2026
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Amgros I/S
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DK011 Byen København
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
32,500,000.00 DKK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
32,500,000.00 DKK
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
5
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Amgros I/S (Amgros) er et interessentskab med de 5 regioner som interessenter. Amgros ønsker at indgå rammeaftaler for de lægemidler, der fremgår af de enkelte delkontrakter nedenfor, med henblik på at forsyne interessenternes sygehusapoteker med lægemidler samt eventuelt videresalg til Færøerne og Grønland. Amgros videresælger lægemidlerne til sygehusapotekerne til Amgros’ indkøbspris med et tillæg. Rammeaftalerne er ikke-eksklusive. Rammeaftalerne indgås uden købspligt, og sygehusapotekerne i regionerne er ikke forpligtet til at anvende Amgros’ rammeaftaler.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://levportal.amgros.dk/Sider/Default.aspx
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://levportal.amgros.dk/Sider/Default.aspx
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/06/2025 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.