Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Toorehitiste ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

D-Taufkirchen: Toorehitiste ehitustööd

  • Välja kuulutatud
    26/11/2011
  • Avaldatud
    12/01/2012
  • Tähtpäev
    16/02/2012
  • Pakkumuste avamine
    16/02/2012
  • Leping sõlmitud
    30/03/2012
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45223220 Toorehitiste ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,500,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,775,482.84 EUR
Pakkumuse viitenumber
LV 102
Kirjeldus

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Postiaadress: Köglweg 3
Linn: Taufkirchen
Sihtnumber: 82024
Riik: DEU
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/02/2012 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
4,500,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
4,775,482.84 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Postiaadress: Hans-Urmiller-Ring 35
Linn: Wolfratshausen
Sihtnumber: 82515
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.