-
Välja kuulutatud29/11/2014
-
Avaldatud13/01/2015
-
Tähtpäev02/04/2015
-
Tühistatud17/02/2016
-
Täna05/09/2026
Utiliidid
Bulgaaria-Sofia: Kiirteede ehitustööd
Предмет на настоящата поръчка е проектирането и строителството за доизграждане на автомагистрала „Хемус“ (етап 1) по обособени позиции: I-ва обособена позиция — участък от А2 (Ябланица) до III-307 и II-ра обособена позиция — участък от III-307 до II-35. Поръчката ще бъде изпълнена в съответствие с договорните условия на FIDIC Жълта книга.
В изпълнение на дейностите, предмет на настоящата поръчка, следва да се изготвят технически проекти, работни чертежи и детайли, да се изгради изцяло и пусне в експлоатация посоченият участък по съответната обособена позиция като бъдат извършени необходимите теренни археологически проучвания съгласно Закона за културното наследство (ЗКН).
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.