Publications Office of the EU
Suurbritannia / Ühendkuningriik-Stafford: Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Suurbritannia / Ühendkuningriik-Stafford: Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused

  • Välja kuulutatud
    25/07/2017
  • Avaldatud
    03/10/2017
  • Tähtpäev
    01/11/2017
  • Leping sõlmitud
    08/02/2018
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Staffordshire County Council
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: UKG24 Staffordshire CC
Hankija asukoht
NUTS code: UKG24 Staffordshire CC
Ärivaldkond (peamine CPV)
85000000 Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
70,000,000.00 GBP
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
70,000,000.00 GBP
Pakkumuse viitenumber
PC720
Kirjeldus

Support For Independent Living In Staffordshire (SILIS) Service.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://supplierlive.proactisp2p.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Hankijad
Stafford Borough Council
Staffordshire Moorlands District Council
Cannock Chase District Council
Newcastle under Lyme Borough Council
Tamworth Borough Council
Tamworth Borough Council
South East Staffordshire and Seisdon Peninsula Clinical Commissioning Group
Cannock Chase Clinical Commissioning Group
Stafford & Surrounds Clinical Commissioning Group
South Staffordshire District Council
Stafford Borough Council
Cannock Chase District Council
North Staffordshire Clinical Commissioning Group and Stoke-on-Trent Clinical Commissioning Group
North Staffordshire Clinical Commissioning Group and Stoke-on-Trent Clinical Commissioning Group
Lichfield District Council
Lichfield District Council
Staffordshire Moorlands District Council
Stafford & Surrounds Clinical Commissioning Group
South Staffordshire District Council
East Staffordshire Borough Council
East Staffordshire Clinical Commissioning Group
Newcastle under Lyme Borough Council
Cannock Chase Clinical Commissioning Group
East Staffordshire Clinical Commissioning Group
South East Staffordshire and Seisdon Peninsula Clinical Commissioning Group
East Staffordshire Borough Council
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
70,000,000.00 GBP
Lepingu lõplik väärtus
70,000,000.00 GBP
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Millbrook Healthcare Ltd
Postiaadress: Nutsey Lane, Calmore Industrial Estate, Totton, Hampshire
Linn: Totton
Sihtnumber: SO40 3XJ
Riik: GBR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.