Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Koolitusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Koolitusteenused

  • Avaldatud
    25/07/2015
  • Tähtpäev
    12/08/2015
  • Pakkumuste avamine
    12/08/2015
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
80500000 Koolitusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
11,031,049.65 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
BDG.WZP.311.15.2015.10.JP
Kirjeldus

1) Przedmiotem zamówienia są usługi związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem specjalistycznych programów szkoleniowo-stażowych w zakresie udostępniania i eksploatacji gazu łupkowego, których czas trwania przewiduje się na 8 tygodni. Programy przeznaczone są dla polskich naukowców/badaczy ze stopniem co najmniej inżyniera, magistra inżyniera, prowadzących badania w dyscyplinie nauk technicznych na kierunku geofizyka, górnictwo i geologia inżynierska, inżynieria naftowa i gazownicza („petroleum engineering”), w szczególności specjalnościach geologia naftowa, wiertnictwo, eksploatacja złóż surowców płynnych i inżynieria gazownicza, a także dla doktorantów i absolwentów studiów wyższych w/w specjalności. Przewiduje się przeprowadzenie 3 programów w III- IV kwartale 2015 r. Uczestnicy programów posiadają płynną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Programy realizowane są w ramach projektu systemowego POKL pn. „Stworzenie i wdrożenie systemu szkoleń i staży w zakresie energetyki jądrowej i technologii eksploatacji oraz rozpoznawania zasobów gazu łupkowego”;
2) zamówienie jest udzielane w trzech częściach, z których każda obejmuje jeden program szkoleniowo-stażowy;
3) maksymalna łączna liczba uczestników programów dla wszystkich części zamówienia wynosi 120 osób;
4) w każdym programie szkoleniowo-stażowym przewiduje się udział maksymalnie:
I część zamówienia – 40 uczestników,
II część zamówienia – 40 uczestników,
III część zamówienia – 40 uczestników.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla I,II i III części określono w Załączniku nr 1 do SIWZ. Ogólne Warunki Umowy dla I,II,III części zamówienia zostały określone w Załączniku nr 2 do SIWZ.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/08/2015 12:30
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.