Publications Office of the EU
Hispaania-Vacarisses: Muude ettevõtete või asutuste toitlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Hispaania-Vacarisses: Muude ettevõtete või asutuste toitlustusteenused

  • Välja kuulutatud
    08/05/2023
  • Leping sõlmitud
    07/07/2023
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
AJUNTAMENT DE VACARISSES
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Hankija asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Ärivaldkond (peamine CPV)
Mitu peamist CPV koodi
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,160,810.94 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6.39 EUR
Pakkumuse viitenumber
31/2023
Kirjeldus

CONCESIÓN DE SERVICIOS PARA LA EXPLOTACIÓN DEL SERVICIO DECOMEDORESESCOLARES DE LOS CENTROS DOCENTES PÚBLICOS DE VACARISSES Y ELSERVICIO DE COMEDOR DE LAS ACTIVIDADES DE VERANO ORGANIZADAS POR ELAYUNTAMIENTO DE VACARISSES

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
1,160,810.94 EUR
Lepingu lõplik väärtus
6.39 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: 7 i TRIA SLU,
Postiaadress: Carrer Riu Anoia, 42-54
Linn: EL PRAT DE LLOBREGAT
Sihtnumber: 08820
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.