Publications Office of the EU
Kreeka-Ateena: Puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kreeka-Ateena: Puhastusteenused

  • Leping sõlmitud
    13/01/2014
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
90910000 Puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
480,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
439,305.57 EUR
Pakkumuse viitenumber
8041/6/140
Kirjeldus

Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας στις κτιριακές εγκαταστάσεις στέγασης Αστυνομικών Υπηρεσιών της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών για το χρονικό διάστημα από 1.2.2014 έως 31.12.2014

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
480,000.00
Lepingu lõplik väärtus
439,305.57 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ‘' ANAΞ Ανώνυμη Εταιρία Εμπορίου & Παροχής Υπηρεσιών'' με Δ.Τ. ‘' ΑΝΑΞ Α.Ε.‘'
Postiaadress: Φλέμινγκ 8
Linn: Τρίκαλα
Sihtnumber: 421 00
Riik: GRC
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.