Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Kanalisatsioonikaevude puhastamise ja tühjendamise teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Kanalisatsioonikaevude puhastamise ja tühjendamise teenused

  • Avaldatud
    15/10/2013
  • Tähtpäev
    26/11/2013
  • Pakkumuste avamine
    26/11/2013
  • Leping sõlmitud
    20/12/2013
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
90640000 Kanalisatsioonikaevude puhastamise ja tühjendamise teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,828,268.60 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,122,564.30 PLN
Pakkumuse viitenumber
DZP/68/PN/52/13
Kirjeldus

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Zarząd Dróg Miejskich
Postiaadress: ul. Chmielna 120
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 00-801
Riik: POL
Kontaktisik: Kancelaria
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/11/2013 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,828,268.60 PLN
Lepingu lõplik väärtus
1,122,564.30 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SPECTARE s.c.
Postiaadress: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 01-494
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.