Publications Office of the EU
„Kotz-Shumen EOOD vajadustele vastavate meditsiiniseadmete tarnimine kolmes osas” - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

„Kotz-Shumen EOOD vajadustele vastavate meditsiiniseadmete tarnimine kolmes osas”

  • Avaldatud
    12/09/2025
  • Tähtpäev
    10/10/2025
  • Pakkumuste avamine
    13/10/2025
  • Leping sõlmitud
    04/12/2025
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - ШУМЕН ЕООД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BG333 Шумен
Ärivaldkond (peamine CPV)
33100000 Meditsiiniseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
40,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
522563
Kirjeldus

Riigihankemenetlus hõlmab Kotz-Shumen EOOD diagnostika- ja ravitoiminguteks vajalike meditsiiniseadmete tarnimist, tellimist, töötajate tööalast koolitamist ja garantiiteenindust. Leping oli jagatud kolmeks (kolmeks) osaks järgmiselt: osa: "Kaasaegse gammasondisüsteemi tarnimine raadionavigatsiooniga kirurgias"; osa: "Videolaringoskoobi tarnimine raske intubatsiooni jaoks"; osa: „Automaatsete 12-kanaliliste elektrokardiograafiliste aparaatide tarnimine koos aparaadi käruga”. Pakkujatel on õigus esitada pakkumusi AINULT osa 1 kohta. Osad nr 2 ja 3 sõlmitakse riigihangete seaduse § 21 lõike 6 alusel vastavalt nende individuaalsele maksumusele. ja 3. osa individuaalväärtuse määramise menetlus on kooskõlas riigihangete seaduse artikli 20 lõike 4 punktiga 3 – otselepingu sõlmimise teel. Hankelepingu avaldamise ajal sõlmiti lepingud 2. ja 3. osa kohta. Sellistel juhtudel, olenemata lepingu jääkmaksumusest, sõlmitakse leping järjekorras, mis kehtib kogu lepingu kogumaksumuse suhtes ilma käibemaksuta. Kogu riigihanke eeldatav kogumaksumus ilma käibemaksuta on 49 602,50 Bulgaaria leevi (nelikümmend üheksa tuhat kuussada kaks leevi ja viiskümmend stotinki) / 25 361,36 eurot (kakskümmend viis tuhat kolmsada kuuskümmend kuus senti ja üks euro ja kolmkümmend kuus senti)/. Hankelepingu maksimaalne eeldatav maksumus on 40 000,00 Bulgaaria leevi (nelikümmend tuhat) /20 451,68 Bulgaaria leevi (kakskümmend tuhat nelisada viiskümmend üks eurot ja kuuskümmend kaheksa eurosenti) / ilma käibemaksuta. See kajastab lepingu jääkväärtust, sealhulgas ainult 1. osa alla kuuluva aparatuuri väärtust. osa alla kuuluvate meditsiiniseadmete tehnilisi parameetreid, omadusi ja seadmeid on üksikasjalikult kirjeldatud 1. lisa tehnilises kirjelduses, mis on käesoleva riigihankemenetluse dokumentide lahutamatu osa.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/522563
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://app.eop.bg/today/522563
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/10/2025 12:30
Lepingu sõlmimise meetod
„НАЙ-НИСКА ЦЕНА“
Hinnanguline väärtus
40,000.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Медикал ЕООД
Postiaadress:
Linn: гр. София
Sihtnumber: 1799
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.