Publications Office of the EU
Laboratorijas mēbeļu piegāde - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas mēbeļu piegāde

  • Avaldatud
    18/04/2025
  • Tähtpäev
    27/05/2025
  • Pakkumuste avamine
    27/05/2025
  • Leping sõlmitud
    08/07/2025
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: LV006 Rīga
Ärivaldkond (peamine CPV)
39180000 Laborimööbel
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
212,055.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
169,776.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
BIOR2025/9/AK
Kirjeldus

Laboratorijas mēbeļu piegāde

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: lubatud
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/05/2025 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.