Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Montreuil: Arvuti tugi- ja nõustamisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Montreuil: Arvuti tugi- ja nõustamisteenused

  • Avaldatud
    22/04/2022
  • Tähtpäev
    30/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    31/05/2022
  • Leping sõlmitud
    23/08/2022
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
direction Générale Finances Publiques
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR France
Hankija asukoht
NUTS code: FR France
Ärivaldkond (peamine CPV)
72600000 Arvuti tugi- ja nõustamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
320,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
354,512.63 EUR
Pakkumuse viitenumber
DGFiP-DGS-2100037
Kirjeldus

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
31/05/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
320,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
354,512.63 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: jiliti sas
Postiaadress: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Linn: Rungis Cedex
Sihtnumber: 94150
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.