Publications Office of the EU
Wasserwerk Warmen - Rohbau-Tiefbau - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Wasserwerk Warmen - Rohbau-Tiefbau

  • Avaldatud
    19/12/2023
  • Tähtpäev
    23/01/2024
  • Pakkumuste avamine
    23/01/2024
  • Leping sõlmitud
    25/03/2024
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Energie- und Wasserversorgung Hamm GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DEA54 Hamm, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45200000 Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
444/23
Kirjeldus

Die Energie- und Wasserversorgung Hamm GmbH beabsichitgt die Erweiterung des Wasserwerkes Hamm in Fröndenberg-Warmen. Errichtet werden die Trinkwasseranlage (TWA) nebst dem Absetzbecken und drei Trockenbeeten, sowie die Sanierung der Brunnenstuben Nr . 3 und Nr. 8. Der Brunnen Nr. 5 wird erst nach Inbetriebnahme der Trinkwasseraufbereitungsanlage (TWA) neu gebaut und an das Rohrleitungssystem angeschlossen. Außerdem ist eine Gewässerausbaumaßnahme am Rammbach durchzuführen.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YKRHDNC
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YKRHDNC
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
23/01/2024 12:01
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium: Niedrigster Preis
Liik: price
Kirjeldus: Der Preis wird aus der Wertungssumme des Angebotes ermittelt. Die Wertungssummen werden ermittelt aus den nachgerechneten Angebotssummen, insbesondere unter Berücksichtigung von Nachlässen, Erstattungsbetrag aus der Lohngleitklausel, Instandhal-tungsangeboten. Gewertet wird der vom Bieter angegebene Gesamtangebotspreis. Grundlage der Bewertung ist dabei der Brutto-Gesamtangebotspreis (inkl. MwSt.); eine ggf. vom Auftraggeber selbst zu entrichtende (Einfuhr-)Umsatzsteuer auf den Gesamtangebotspreis wird dabei für die Zwecke der Angebotswertung zum Gesamtangebotspreis hinzugerechnet.
Osakaal (protsentides, täpne) : 100.0
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Beton- und Monierbau GmbH
Postiaadress:
Linn: Nordhorn
Sihtnumber: 48529
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.