Publications Office of the EU
Saksamaa-Burg: Haljasalade istutus- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Burg: Haljasalade istutus- ja hooldusteenused

  • Välja kuulutatud
    31/10/2015
  • Avaldatud
    26/12/2015
  • Tähtpäev
    02/02/2016
  • Pakkumuste avamine
    02/02/2016
  • Leping sõlmitud
    20/04/2016
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Stadt Burg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEE06 Jerichower Land
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,035,270.42 EUR
Pakkumuse viitenumber
60 21 20.818-A
Kirjeldus

Garten- und Landschaftsbauarbeiten Flickschuparkpark.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/02/2016 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
2,035,270.42 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Otto Kittel GmbH & Co. KG
Postiaadress: OT Zorbau, Bayerische Straße 2
Linn: Lützen
Sihtnumber: 06686
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.