Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Fougères: Kindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Fougères: Kindlustusteenused

  • Leping sõlmitud
    30/12/2013
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
66510000 Kindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,908.94
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

souscription de marché d'assurance IARD pour les besoins de la Ville de Fougères et du CCAS de Fougères en 5 lots. La réponse aux prestations supplémentaires éventuelles (options) était obligatoire pour les lots no2 et no5.
Les lots no2,3,4 et 5 ont été attribués suite à une procédure d'appel d'offre ouvert passé en application des articles 33 et 57 à 59 du Code des Marchés Publics. Le lot no1 a été attribué suite à un marché négocié après appel d'offre infructueux en application des articles 35.i.1° et 66 du Code des Marchés Publics

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,908.94
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Groupement Jadis / CFDP représenté par son mandataire SAS Jadis
Postiaadress: 71 avenue de la Résistance
Linn: Le Raincy
Sihtnumber: 93340
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.