Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Nantes: Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Nantes: Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused

  • Avaldatud
    21/02/2017
  • Tähtpäev
    21/04/2017
  • Leping sõlmitud
    06/10/2017
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
92000000 Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
73,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
73,692,133.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Exploitation des accueils de loisirs pour les jeunes de 3 à 15 ans, les mercredis et vacances scolaires, dans les équipements mis à disposition de la ville.
Organisation des séjours de vacances.
Promotion des prestations d'accueils de loisirs et de séjours de vacances de la ville auprès des différents publics concernés.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

92000000 - Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused

55243000 - Laste puhkelaagrite teenused

92600000 - Sporditeenused

55200000 - Laagriplatsid ja muu mittehotellimajutus

55000000 - Hotelli-, restorani- ja jaemüügiteenused

55240000 - Puhkekeskuste ja puhkemajade teenused

Lepingu sõlmimise meetod
Procédure de délégation de service public conformément à l'ordonnance nº 2016-65 du 29.1.2016 relative aux contrats de concession, au décret nº 2016-86 du 1.2.2016 relatif aux contrats de concession et à l'article L.1411-1 et suivants du code général des collectivités territoriales. Attribution par délibération du conseil municipal de la ville de Nantes du 6.10.2017. Notification du contrat le 12.12.2017.
Hinnanguline väärtus
73,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
73,692,133.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Accoord
Postiaadress: 10, rue d'Erlon
Linn: 44023 Nantes Cedex 1
Sihtnumber:
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.