Publications Office of the EU
IT-seadmed DF-stuudiotele - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

IT-seadmed DF-stuudiotele

  • Avaldatud
    04/09/2025
  • Tähtpäev
    06/10/2025
  • Pakkumuste avamine
    10/10/2025
  • Leping sõlmitud
    19/11/2025
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Janáčkova akademie múzických umění
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
30233000 Salvestuskandjad ja lugemisseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
200,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
201,800.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
IT vybavení pro ateliéry DF
Kirjeldus

IT-seadmed DF-stuudiotele

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://zakazky.jamu.cz
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://zakazky.jamu.cz
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/10/2025 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Cena
Hinnanguline väärtus
200,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
201,800.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ENGEL s.r.o.
Postiaadress:
Linn: Brno - Židenice
Sihtnumber: 61500
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.