Publications Office of the EU
PVPP paigaldamine Opava linna hoonetele - Olomoucká lasteaed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

PVPP paigaldamine Opava linna hoonetele - Olomoucká lasteaed

  • Avaldatud
    03/04/2024
  • Tähtpäev
    06/05/2024
  • Tühistatud
    31/07/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Tühistatud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Statutární město Opava
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
09331200 Fotogalvaanilised päikesemoodulid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,870,925.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,870,925.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus


Riigihanke ese on projektidokumentide koostamine, Opava linnavalitsuse hoone katusele päikeseelektrijaama tarnimine ja paigaldamine Sedmikrásky, Olomoucká 103 lasteaia hoones, mille installeeritud koguvõimsus on 46,08 kWp, 45 kWh mahutavusega akusüsteemi paigaldamine ja kõigi täiendavate eelarvekulude kandmine vastavalt koguselisele arvele.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://zakazky.opava-city.cz
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://zakazky.opava-city.cz
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
ekonomická výhodnost
Hinnanguline väärtus
3,870,925.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
3,870,925.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.