Publications Office of the EU
Rekonštrukcie vybraných úsekov ciest v TTSK - 8. časť - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rekonštrukcie vybraných úsekov ciest v TTSK - 8. časť

  • Avaldatud
    06/12/2024
  • Tähtpäev
    08/01/2025
  • Pakkumuste avamine
    08/01/2025
  • Leping sõlmitud
    04/03/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SK021 Trnavský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233140 Teetööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
108,548.94 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
6446/2024/SÚCTt
Kirjeldus

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na ceste II/502 v meste Vrbové a taktiež vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného realizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane technickej špecifikácie je uvedené vo Zväzku 2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov a v projektovej dokumentácií k predmetu zákazky, ktorá tvorí samostatné prílohy a je neoddeliteľnou súčasťou súťažných podkladov.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.isepvo.sk
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.isepvo.sk
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/01/2025 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Celková cena za predmet zákazky
Hinnanguline väärtus
108,548.94 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: COLAS Slovakia, a.s.
Postiaadress:
Linn: Trnava
Sihtnumber: 91701
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.