Publications Office of the EU
Rumeenia-Timisoara: Kujunduse tugiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Timisoara: Kujunduse tugiteenused

  • Välja kuulutatud
    04/02/2017
  • Avaldatud
    11/02/2017
  • Tähtpäev
    22/03/2017
  • Leping sõlmitud
    05/04/2017
  • Pakkumuste avamine
    18/04/2017
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Municipiul Timisoara
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO424 Timiş
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
79933000 Kujunduse tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
34,293.00 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
29,000.00 RON
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

In baza contractului, vor fi prestate servicii de expertiza tehnica, audit energetic, DALI + DTPTh+CS+DE+DTAC+DTOE+obtinere avize si acorduri+asistenta de specialitate expert cooptat in comisiile de evaluare a ofertelor pentru atribuirea contractelor de lucrari+asistenta tehnica de specialitate din partea proiectantului pe perioada de implementare a proiectului, astfel cum sunt acestea impuse in Tema de proiectare. Documentatia se va elabora în vederea accesarii finantarii nerambursabile din fonduri structurale în cadrul Programul Operational Regional 2014-2020- Axa prioritara 3: „Sprijinirea tranzitiei catre o economie cu emisii scazute de carbon, Prioritatea de investitii 3.1, Operatiunea A-Cladiri rezidentiale”. În acest sens, în elaborarea documentatiei, se vor respecta cerintele Ghidului Solicitantului aferent Axei Domeniului mai sus mentionat, Ordinul nr. 2379/13.10.2016 al MDRAP si Ordinul nr. 1360/20.4.2011 al MFP privind cheltuielile eligibile si legislatia specifica in domeniul obiectului contractului.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/04/2017 18:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
34,293.00 RON
Lepingu lõplik väärtus
29,000.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Eurodraft Proiect Design SRL
Postiaadress: Str. Magnoliei nr. 14, camera 3
Linn: Sanandrei
Sihtnumber: 307375
Riik: ROU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.