Publications Office of the EU
Itaalia-Rooma: Üldised juhtimisalased nõustamisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Itaalia-Rooma: Üldised juhtimisalased nõustamisteenused

  • Avaldatud
    25/08/2018
  • Tähtpäev
    29/10/2018
  • Leping sõlmitud
    07/10/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITI43 Roma
Hankija asukoht
NUTS code: ITI43 Roma
Ärivaldkond (peamine CPV)
79411000 Üldised juhtimisalased nõustamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,046,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,563,200.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Postiaadress: Via Palestro 81
Linn: Roma
NUTSi kood: ITI43
Sihtnumber: 00185
Riik: ITA
Kontaktisik: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Peamine aadress: http://www.agea.gov.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
5,046,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
2,563,200.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Postiaadress: Via Monte Rosa 91
Linn: Milano
Sihtnumber: 20149
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.