Publications Office of the EU
Bürooruumide puhastusteenus Leszno linnaosas, Kąkolewo maanteeringkonnas, Śmigieli teepiirkonnas, Górka teepiirkonnas kogupindalaga 692,93 m² - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Bürooruumide puhastusteenus Leszno linnaosas, Kąkolewo maanteeringkonnas, Śmigieli teepiirkonnas, Górka teepiirkonnas kogupindalaga 692,93 m²

  • Avaldatud
    04/04/2024
  • Tähtpäev
    10/05/2024
  • Pakkumuste avamine
    10/05/2024
  • Leping sõlmitud
    13/06/2024
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Ärivaldkond (peamine CPV)
90911200 Hoonete puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
175,915.69 PLN
Pakkumuse viitenumber
O/PO.D-3.2421.4.2024
Kirjeldus

Bürooruumide puhastusteenus: Leszno linnaosa, ul. Energetyki 12, 64–100 Leszno – pindalaga 265,53 m², maanteepiirkond Kąkolewos, ul. Przemysłowa 8, 64–121 Kąkolewo – pindalaga 179,00 m², maanteepiirkond Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64–030 Śmigiel – toapinnaga – 126,90 m², Górka tee piirkond, Górka 26, 63–740 Kobylin toapinnaga – 121,50 m². Puhastusteenused, mis seisnevad tolmuimemises, erinevate pindade pesemises puhastusvahendite paigaldamisega sanitaarruumides ja akende pesemises üks kord kuue kuu jooksul.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://gddkia.eb2b.com.pl
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/05/2024 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
175,915.69 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Postiaadress:
Linn: Konin
Sihtnumber: 62-510
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.