Publications Office of the EU
Tšehhi-Praha: Reklaami- ja turundusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi-Praha: Reklaami- ja turundusteenused

  • Avaldatud
    06/08/2021
  • Tähtpäev
    02/09/2021
  • Pakkumuste avamine
    02/09/2021
  • Leping sõlmitud
    29/09/2021
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Státní zemědělský intervenční fond
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CZ Česko
Ärivaldkond (peamine CPV)
79340000 Reklaami- ja turundusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
14,300,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
11,856,090.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Předmětem veřejné zakázky je mediální nákup pro potřeby kampaně na podporu značek kvality pro rok 2021 v online médiích ve 3. a 4. čtvrtletí roku 2021 dle Mediaplánu pro online média, který je Přílohou č. 4 zadávací dokumentace.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://zakazky.szif.cz/vz00000326
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/09/2021 10:05
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
14,300,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
11,856,090.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: REMMARK, a.s.
Postiaadress: Křemencova 178/-
Linn: Praha 1
Sihtnumber: 110 00
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.