-
Avaldatud05/04/2022
-
Tähtpäev03/05/2022
-
Pakkumuste avamine03/05/2022
-
Leping sõlmitud03/06/2022
-
Täna05/09/2026
Utiliidid
Hispaania-Madrid: IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Servicios de apoyo a la transformación y mejora de infraestructuras de sistemas TI.
Ametlik nimi: Ineco-Presidencia
Riiklik registrikood: A28220168
Postiaadress: Paseo de la Habana, 138
Linn: Madrid
NUTSi kood: ES300
Sihtnumber: 28036
Riik: ESP
Kontaktisik: Ineco-Presidencia
Peamine aadress: http://www.ineco.com
Postiaadress: Calle Jose Echegaray 8
Linn: Las Rozas, Madrid
Sihtnumber: 28232
Riik: ESP
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.