Publications Office of the EU
Rumeenia-Bukarest: Kirjanike, heliloojate, skulptorite, estraadikunstnike jt üksikartistide pakutavad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Bukarest: Kirjanike, heliloojate, skulptorite, estraadikunstnike jt üksikartistide pakutavad teenused

  • Leping sõlmitud
    18/12/2020
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Muzeul Național al Satului „Dimitrie Gusti"
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hankija asukoht
NUTS code: RO321 Bucureşti
Ärivaldkond (peamine CPV)
92312200 Kirjanike, heliloojate, skulptorite, estraadikunstnike jt üksikartistide pakutavad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
750.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
750.00 RON
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Cesiunea neexclusiva de drepturi patrimoniale conexe dreptului de autor asupra continutului operei audiovizuale conceputa si prezentata in cadrul actiunii „Am venit sa colindam Florile dalbe. Datini, obiceiuri, traditii de Craciun si Anul Nou. Ateliere de creatie Ucenicii lui Mos Craciun” organizata de Muzeul National al Satului „Dimitrie Gusti” in perioada 19-20 decembrie 2020.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
750.00
Lepingu lõplik väärtus
750.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Tanaselea Florin-Irinel
Postiaadress: Șoseaua Unirii nr. 144, bl. 2F, sc. A, et. 4, ap. 14
Linn: Balotești
Sihtnumber: 077015
Riik: ROU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.