Publications Office of the EU
Poola-Jasło: Prügi ja jäätmetega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Jasło: Prügi ja jäätmetega seotud teenused

  • Avaldatud
    02/07/2019
  • Tähtpäev
    02/08/2019
  • Pakkumuste avamine
    02/08/2019
  • Leping sõlmitud
    09/08/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Miasto Jasło
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL821 Krośnieński
Hankija asukoht
NUTS code: PL821 Krośnieński
Ärivaldkond (peamine CPV)
90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,008,375.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,503,924.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
WI-GK.7031.4.2019
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest: odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu miasta Jasła i zagospodarowanie odebranych odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13.9.1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2018 r. poz. 1454 ze zm.) zwanej dalej ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Miasto Jasło
Postiaadress: ul. Rynek 12
Linn: Jasło
NUTSi kood: PL821
Sihtnumber: 38-200
Riik: POL
Kontaktisik: Sławomir Maćkoś, stanowisko ds. zamówień publicznych
Peamine aadress: www.jaslo.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://um-jaslo.logintrade.net
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/08/2019 10:10
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
4,008,375.00 PLN
Lepingu lõplik väärtus
4,503,924.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Produkcja Handel Usługi Ekomax Kotulak Jerzy
Postiaadress: ul. Hankówka 28
Linn: Jasło
Sihtnumber: 38-200
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.