Publications Office of the EU
Portugal-Angra do Heroísmo: Meditsiinilised gaasid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Angra do Heroísmo: Meditsiinilised gaasid

  • Avaldatud
    10/03/2023
  • Tähtpäev
    05/04/2023
  • Pakkumuste avamine
    06/04/2023
  • Leping sõlmitud
    19/04/2023
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Hankija asukoht
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Ärivaldkond (peamine CPV)
24111500 Meditsiinilised gaasid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
527,502.14 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
527,501.18 EUR
Pakkumuse viitenumber
21/0001/2023
Kirjeldus

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Riiklik registrikood: 512105030
Postiaadress: Canada do Breado
Linn: Angra do Heroísmo
NUTSi kood: PT200
Sihtnumber: 9700-049
Riik: PRT
Kontaktisik: Aida Bettencourt
Peamine aadress: www.hseit.pt
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/04/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
527,502.14 EUR
Lepingu lõplik väärtus
527,501.18 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Postiaadress: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
Linn: Algés
Sihtnumber: 1495-131
Riik: PRT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.