Publications Office of the EU
Rumeenia-Bukarest: Reisivagunite korrastus- ja uuendustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Bukarest: Reisivagunite korrastus- ja uuendustööd

  • Avaldatud
    16/04/2019
  • Tühistatud
    24/05/2019
  • Pakkumuste avamine
    30/05/2019
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
S.N.T.F.C. „CFR Călători” S.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hankija asukoht
NUTS code: RO321 Bucureşti
Ärivaldkond (peamine CPV)
50224200 Reisivagunite korrastus- ja uuendustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
SNTFCMR 19/2019 avand codul unic de identificare A1-RO11054545-2019-4654,4655 (varianta 20.03.2019).
Kirjeldus

„Servicii de reparație tip RG cu modernizare a vagoanelor de calatori AVA 200 CFR” — impartita in 2 loturi:
— Lot 1 — „Servicii de reparație tip RG cu modernizare a vagoanelor de AVA 200 CFR — seria 2190”,
— Lot 2 — „Servicii de reparație tip RG cu modernizare a vagoanelor de AVA 200 CFR — seria 2190, serie noua 2191 salon”.
Operatorul economic va putea solicita clarificari cu 18 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare cu 11 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: S.N.T.F.C. „CFR Călători" S.A.
Riiklik registrikood: RO 11054545
Postiaadress: Bulevardul Dinicu Golescu nr. 38
Linn: Bucureşti
NUTSi kood: RO321
Sihtnumber: 010873
Riik: ROU
Kontaktisik: Nina Botezatu — Șef Serviciu Material Rulant
Peamine aadress: www.cfrcalatori.ro
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/05/2019 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.