Publications Office of the EU
Ungari-Budapest: Ravimid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungari-Budapest: Ravimid

  • Avaldatud
    09/11/2018
  • Tähtpäev
    29/01/2019
  • Leping sõlmitud
    04/04/2019
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: HU Magyarország
Hankija asukoht
NUTS code: HU110 Budapest
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,482,336,917.00 HUF
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,482,336,917.00 HUF
Pakkumuse viitenumber
EKR000256872018
Kirjeldus

MH Egészségügyi Központ gyógyszer-beszerzése adásvételi keretmegállapodás keretében 24 hónapra: Magyarországon a 2/2008 EüM rendelet szerinti forgalomba hozatali engedéllyel rendelkező járóbeteg ellátás keretében biztosított gyógyszerek beszerzése nettó: 2 482 336 917 HUF keretösszegig.
II.2.5 pont: A támogatott készítmények (gyógyszerek) hivatalos PUPHA törzsben rögzített ára + az egyéb termékek ára alapján havi nettó forgalom után nyújtandó sávonkénti utólagos árengedmény %-os mértéke,havonta történő elszámolással, 2 tizedesjegy pontossággal (Előny a nagyobb, kettő tizedes pontossággal, A kedvezmény 0 HUF rendeléstől értendő) Értékelés sávozás alapján. Sávozás: 1/1. alszempont: 0–10 000 000 HUF/hó, súlyszám: 1 1/2. alszempont: 10 000 001–20 000 000 HUF/hó, súlyszám 1 1/3. alszempont: 20 000 001–30 000 000 HUF/hó, súlyszám: 2 1/5. alszempont: 30 000 001–40 000 000 HUF/hó, súlyszám: 2 1/6. alszempont: 40 000 001–50 000 000 HUF/hó, súlyszám: 1 1/7. alszempont: 50 000 001

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Riiklik registrikood: EKRSZ_28937120
Postiaadress: Róbert Károly körút 44.
Linn: Budapest
NUTSi kood: HU110
Sihtnumber: 1134
Riik: HUN
Kontaktisik: Pete István
Peamine aadress: http://www.honvedkorhaz.hu
Elektrooniliselt aadressil:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000256872018/reszletek
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,482,336,917.00 HUF
Lepingu lõplik väärtus
2,482,336,917.00 HUF
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: TEVA Gyógyszergyár Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Postiaadress: Pallagi út 13.
Linn: Debrecen
Sihtnumber: 4042
Riik: HUN

Ametlik nimi: Clear Pharma Zrt.
Postiaadress: Széchenyi István tér 7–8.
Linn: Budapest
Sihtnumber: 1051
Riik: HUN

Ametlik nimi: Euromedic-Pharma Gyógyszernagykereskedelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Postiaadress: Dorottya utca 1.
Linn: Budapest
Sihtnumber: 1051
Riik: HUN

Ametlik nimi: Pharmaroad Gyógyszerkereskedelmi, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Postiaadress: Kabai utca 2.
Linn: Budapest
Sihtnumber: 1106
Riik: HUN
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.