Publications Office of the EU
Aufbereitung genetischer Datensätze, Analyse der Planktondiversität, Larvenausbreitung und Konnektivität, sowie Bildauswertung - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aufbereitung genetischer Datensätze, Analyse der Planktondiversität, Larvenausbreitung und Konnektivität, sowie Bildauswertung

  • Avaldatud
    12/12/2024
  • Tähtpäev
    22/01/2025
  • Pakkumuste avamine
    23/01/2025
  • Leping sõlmitud
    03/03/2025
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE929 Region Hannover
Ärivaldkond (peamine CPV)
73112000 Mereuuringute teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
330,717.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
204-10126713
Kirjeldus

Die Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe (BGR) als Auftraggeber (AG) beabsichtigt biologische Umweltarbeiten zur Durchführung von Explorationsarbeiten an polymetallischen Sulfidfeldern im Indischen Ozean zu beauftragen. Dies beinhaltet die Aufbereitung genetischer Datensätze, Charakterisierung räumlicher Planktondiversität und benthischer Larvenverbreitung, regionale genetische Konnektivitätsuntersuchungen über das INDEX Lizengebiet, sowie die Weiterentwicklung der Bildannotation der Megafauna, um großräumige Areale automatisiert zu annotieren und hinsichtlich ihrer Biodiversität zu erfassen.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=737114
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=737114
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
23/01/2025 08:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium: Preis
Liik: price
Kirjeldus: Preis
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
330,717.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.