Publications Office of the EU
Saksamaa-Nürnberg: Insener-tehnilised teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Nürnberg: Insener-tehnilised teenused

  • Avaldatud
    16/11/2021
  • Tähtpäev
    13/12/2021
  • Leping sõlmitud
    22/06/2022
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
WBG KOMMUNAL GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
71300000 Insener-tehnilised teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.01 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.01 EUR
Pakkumuse viitenumber
001-06568-02
Kirjeldus

Fachplanung Technische Ausrüstung HLSK §55 HOAI LPH 1-9

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: WBG KOMMUNAL GmbH
Postiaadress: Beuthener Straße 41
Linn: Nürnberg
NUTSi kood: DE254
Sihtnumber: 90471
Riik: DEU
Kontaktisik: Drees & Sommer SE
Peamine aadress: www.wbg.nuernberg.de
Elektrooniliselt aadressil:
www.tender24.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
0.01 EUR
Lepingu lõplik väärtus
0.01 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Team für Technik GmbH
Postiaadress: Weißgerbergasse 24
Linn: Nürnberg
Sihtnumber: 90403
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.