-
Avaldatud17/01/2025
-
Tähtpäev26/02/2025
-
Pakkumuste avamine26/02/2025
-
Leping sõlmitud02/09/2025
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
CT2305/2024 -TENDER FOR THE SUPPLY, DELIVERY, INSTALLATION, TESTING, COMMISIONING AND MAINTENANCE OF UNINTERRUPTIBLE POWER SUPPLIES ON AN ALL-INCLUSIVE BASIS
TENDER FOR THE SUPPLY, DELIVERY, INSTALLATION, TESTING, COMMISIONING AND MAINTENANCE OF UNINTERRUPTIBLE POWER SUPPLIES ON AN ALL-INCLUSIVE BASIS
https://www.etenders.gov.mt/epps/eawarding/showTenderList.do?resourceId=11789116
https://www.etenders.gov.mt/epps/eawarding/showTenderList.do?resourceId=11789116
31154000 - Katkematu voolu allikad
50000000 - Remondi- ja hooldusteenused
45200000 - Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd
Liik: price
Kirjeldus: 2nd cheapest
Osakaal (protsentides, täpne) : 241727.00
Postiaadress:
Linn: RABAT [Ir-Rabat, Għawdex (Ċittà Victoria)] (GHAWDE
Sihtnumber: VCT 2033
Riik:
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.