Publications Office of the EU
Kreeka-Acharnes: Veregrupi määramiseks kasutatavad reaktiivid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kreeka-Acharnes: Veregrupi määramiseks kasutatavad reaktiivid

  • Avaldatud
    21/02/2018
  • Tähtpäev
    29/03/2018
  • Pakkumuste avamine
    04/04/2018
  • Leping sõlmitud
    21/11/2018
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας (Ε.ΚΕ.Α.)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33696100 Veregrupi määramiseks kasutatavad reaktiivid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
997,068.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
942,889.21 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
02/18
Kirjeldus

Προμήθεια αντιδραστηρίων, για την εξακρίβωση ομάδων αίματος, με συνοδό εξοπλισμό — Τεχνικές στηλών και στερεάς φάσης.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/04/2018 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.