Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Paris La Défense: Kunstiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Paris La Défense: Kunstiteenused

  • Avaldatud
    24/11/2017
  • Tähtpäev
    08/01/2018
  • Pakkumuste avamine
    08/01/2018
  • Leping sõlmitud
    20/02/2018
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
e.p.g.d
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Hankija asukoht
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Ärivaldkond (peamine CPV)
92312000 Kunstiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
55,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2017-53
Kirjeldus

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: EPGD
Postiaadress: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Linn: La Défense Cedex
NUTSi kood: FR105
Sihtnumber: 92095
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.ladefense.fr/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/01/2018 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
55,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Société Molle
Postiaadress: 33 rue de Crussol
Linn: Paris
Sihtnumber: 75011
Riik: FRA

Ametlik nimi: Supporter l'Art
Postiaadress: 107 avenue Simon Bolivar
Linn: Paris
Sihtnumber: 75019
Riik: FRA

Ametlik nimi: Jigsaw
Postiaadress: 41 bis boulevard Voltaire
Linn: Paris
Sihtnumber: 75011
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.