-
Avaldatud23/04/2019
-
Tähtpäev05/06/2019
-
Pakkumuste avamine05/06/2019
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
Luksemburg-Luxembourg: Asbestieemaldustööd
2452 — Ancien couvent Useldange — travaux de désamiantage.
Ametlik nimi: Fonds du Logement
Postiaadress: 52, boulevard Marcel Cahen
Linn: Luxembourg
NUTSi kood: LU00
Sihtnumber: L-1311
Riik: LUX
Peamine aadress: https://www.pmp.lu
Elektrooniliselt aadressil:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=17725&orgAcronyme=t5y
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.