Publications Office of the EU
Hoonete puhastamine Läänemere piirkonna omadustest - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Hoonete puhastamine Läänemere piirkonna omadustest

  • Avaldatud
    07/05/2024
  • Tähtpäev
    13/06/2024
  • Pakkumuste avamine
    13/06/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE300 Berlin
Ärivaldkond (peamine CPV)
90911200 Hoonete puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
1000003351
Kirjeldus

Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR) reklaamitud teenuse eesmärk on hoone puhastamine kahes ligikaudu 23 500 m2 suuruses hoones. Hoolduskoristus hõlmab erineva mustuse eemaldamist erinevatelt põranda- ja seinapindadelt, mööblilt ja rajatistelt ning igat liiki klaasimist kinnistutel endil. Lisaks tellitakse kõrvalteenuseid raamlepingu vormis, mida tuleb osutada vastava lepinguosa raames. Abiteenuste (nt põhipuhastusteenused ja valikulised ajutised lisateenused) tellimine toimub nõuanderühma vastava kirjaliku või teksti vormis päringuga. Teenuste osutamise üksikasjad on esitatud tehnilise kirjelduse C osas „Hanke tehniline kirjeldus“, sealhulgas lisades.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/06/2024 10:05
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.