Publications Office of the EU
Saksamaa-Heuchelheim an der Lahn: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Heuchelheim an der Lahn: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused

  • Avaldatud
    06/02/2023
  • Tähtpäev
    06/03/2023
  • Leping sõlmitud
    16/06/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Gemeindevorstand der Gemeinde Heuchelheim an der Lahn
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Hankija asukoht
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
550,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
626,683.55 EUR
Pakkumuse viitenumber
Hch - HEUSSEN-2023-0003
Kirjeldus

Planungen für Gebäude und Innenräume (Objektplanung), Leistungsphasen 1 bis 9 des § 34 HOAI und Freianlagenplanung, Leistungsphasen 1 bis 9 des § 39 HOAI

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.had.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
550,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
626,683.55 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: kplan AG
Postiaadress: Eiserfelder Straße 316
Linn: Siegen
Sihtnumber: 57080
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.