Publications Office of the EU
Slovakkia-Bratislava: Koostootmisjaamade ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Slovakkia-Bratislava: Koostootmisjaamade ehitustööd

  • Avaldatud
    23/01/2023
  • Tähtpäev
    20/04/2023
  • Leping sõlmitud
    03/07/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
MH Teplárenský holding, a.s.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
45251220 Koostootmisjaamade ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
29,179,736.80 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
VS ZIL 7
Kirjeldus

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
29,179,736.80 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: PPA CONTROLL, a.s.
Postiaadress:
Linn: Bratislava
Sihtnumber: 83000
Riik:
Ametlik nimi: innogy Energo, s.r.o.
Postiaadress:
Linn: Praha
Sihtnumber: 10800
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.