Publications Office of the EU
Šassii, kere ja tuletõrjebrigaadi tehniline laadimine tuletõrjerühma sõiduki HLF 20 hankimiseks vastavalt standardile DIN 14530-27 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Šassii, kere ja tuletõrjebrigaadi tehniline laadimine tuletõrjerühma sõiduki HLF 20 hankimiseks vastavalt standardile DIN 14530-27

  • Tähtpäev
    07/04/2026
  • Pakkumuste avamine
    07/04/2026
  • Avaldatud
    24/04/2026
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Große Kreisstadt Leutkirch im Allgäu
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE148 Ravensburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144210 Tuletõrjeautod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
AV273767-EU
Kirjeldus

Šassii, kere ja laadimise tarnimine

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/04/2026 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.