Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad

  • Avaldatud
    24/06/2015
  • Tähtpäev
    31/07/2015
  • Leping sõlmitud
    04/08/2015
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
183,915.83 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
193,514.40 PLN
Pakkumuse viitenumber
MSB/PN/52/06/2015
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie Sp. z o.o.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
183,915.83 PLN
Lepingu lõplik väärtus
193,514.40 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Beryl Med Ltd
Postiaadress: 1st Floor, 26 Fouberts Place, ul. Sadowa 14
Linn: Londyn, Anglia, Józefów
Sihtnumber: W1F 7PP, 05-410
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.