Publications Office of the EU
Rootsi-Värnamo: Raamatubussid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rootsi-Värnamo: Raamatubussid

  • Avaldatud
    22/11/2022
  • Tähtpäev
    19/12/2022
  • Pakkumuste avamine
    20/12/2022
  • Leping sõlmitud
    18/01/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
VÄRNAMO KOMMUN
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE Sverige
Hankija asukoht
NUTS code: SE Sverige
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144760 Raamatubussid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,500,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,958,032.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
UHN.2022.205
Kirjeldus

Avtalet omfattar inköp av 1st Bokbil samt successiva beställningar gällande inredningen.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.e-avrop.com/varnamo/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=77838
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/12/2022 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,500,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
1,958,032.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Hedin Mölndal Bil AB
Postiaadress: Esbogatan 8
Linn: Akalla
Sihtnumber: 16474
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.