Publications Office of the EU
Rootsi-Göteborg: Sotsiaaltöö ja vastavad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Rootsi-Göteborg: Sotsiaaltöö ja vastavad teenused

  • Avaldatud
    23/03/2017
  • Tähtpäev
    24/04/2017
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Göteborgs stad, Inköp och upphandling
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Hankija asukoht
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Ärivaldkond (peamine CPV)
85300000 Sotsiaaltöö ja vastavad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
323/16
Kirjeldus

Hange hõlmab väärkohtlemis- või sõltuvusprobleemidega täiskasvanute ravi täispäeva raviasutustes 18-aastastele ja vanematele.
Hange on jagatud kolmeks alavaldkonnaks:
– hoolekandeasutused;
– tervishoiukodude kaashaigestumus;
uurimine ja motivatsioon.
Teenuseosutajad pakuvad käitumismuutusi, mis aitavad parandada nende klientide eluolukorda, vanemate suutlikkust, funktsionaalset suutlikkust ja elukvaliteeti. Jõupingutused peaksid keskenduma kuritarvitamise probleemile.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afttpfkoxn&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.