Publications Office of the EU
Dostawa środków chemicznych do usuwania śliskości zimowej dróg administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie Rejon w Elblągu, Rejon w Ełku oraz Rejon w Lidzbarku Warmińskim - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa środków chemicznych do usuwania śliskości zimowej dróg administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie Rejon w Elblągu, Rejon w Ełku oraz Rejon w Lidzbarku Warmińskim

  • Avaldatud
    10/06/2025
  • Tähtpäev
    08/07/2025
  • Pakkumuste avamine
    08/07/2025
  • Leping sõlmitud
    24/09/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL622 Olsztyński
Ärivaldkond (peamine CPV)
34927100 Teedele puistatav sool
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,582,950.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa środków chemicznych do usuwania śliskości zimowej dróg administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie Rejon w Elblągu, Rejon w Ełku oraz Rejon w Lidzbarku Warmińskim

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://gddkia.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/474902
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://gddkia.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/474902
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/07/2025 11:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Waga kryterium wynosi 100 %
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
7,582,950.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRAMAD-ELBLĄG Sp. z o.o.
Postiaadress:
Linn: Elbląg
Sihtnumber: 82-300
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.