Publications Office of the EU
Hispaania-Valencia: Gaasiõlid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Valencia: Gaasiõlid

  • Avaldatud
    12/04/2022
  • Tähtpäev
    09/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    24/05/2022
  • Leping sõlmitud
    30/08/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hankija asukoht
NUTS code: ES523 Valencia / València
Ärivaldkond (peamine CPV)
09134000 Gaasiõlid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
396,694.20 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
198,347.10 EUR
Pakkumuse viitenumber
04101/2021/240-su
Kirjeldus

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Riiklik registrikood: P4625200C
Postiaadress: Plaça de l'Ajuntament, 1
Linn: València
NUTSi kood: ES523
Sihtnumber: 46002
Riik: ESP
Kontaktisik: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Peamine aadress: http://www.valencia.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/05/2022 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
396,694.20 EUR
Lepingu lõplik väärtus
198,347.10 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Postiaadress: Méndez Álvaro, 44
Linn: Madrid
Sihtnumber: 28045
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.