Publications Office of the EU
tagantjärele: enercity Netz GmbH: Peatöövõtja Uus büroohoone Linden - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

tagantjärele: enercity Netz GmbH: Peatöövõtja Uus büroohoone Linden

  • Avaldatud
    23/09/2024
  • Tähtpäev
    02/10/2024
  • Leping sõlmitud
    30/01/2026
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
Yes
Hankija
enercity Netz GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE929 Region Hannover
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
38,000,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
4/24
Kirjeldus

Olemasoleva hoone osaline lammutamine ja samas kohas tehniliste vahenditega büroohoone uus ehitamine.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Ei ole kättesaadav
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
38,000,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ed. Züblin AG
Postiaadress:
Linn: Hannover
Sihtnumber: 30163
Riik:
Ametlik nimi: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Postiaadress:
Linn: Hannover
Sihtnumber: 30171
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.