Publications Office of the EU
Bulgaaria-Kardzhali: Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Kardzhali: Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad

  • Leping sõlmitud
    02/04/2021
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
В и К ООД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Hankija asukoht
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Ärivaldkond (peamine CPV)
09000000 Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
621,666.67
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
621,666.67 BGN
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Покупка на горива от бензиностанции за автомобилния парк на В и К ООД — Кърджали.
Прогнозните количества за 2 години са, както следва: автомобилен бензин А95Н — 40 000 л, дизелово гориво Б6 — 320 000 л.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
621,666.67
Lepingu lõplik väärtus
621,666.67 BGN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: „Петрол“ АД
Postiaadress: бул. „Черни връх“ № 43
Linn: София
Sihtnumber: 1407
Riik: BGR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.