Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Le Puy-en-Velay: Rannakaljude kaitserajatiste ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Le Puy-en-Velay: Rannakaljude kaitserajatiste ehitustööd

  • Avaldatud
    12/07/2017
  • Tähtpäev
    11/08/2017
  • Pakkumuste avamine
    28/08/2017
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
Yes
Hankija
Département de la Haute-Loire
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Ärivaldkond (peamine CPV)
45243100 Rannakaljude kaitserajatiste ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,140,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
17CONF0
Kirjeldus

Le présent accord-cadre concerne la réalisation de travaux de confortement et de protection des talus et versants rocheux sur l'ensemble du département de la Haute-Loire. Il comprend entre autres la réalisation de purges, la pose de grillages, d'ancrages passifs, de filets de cable et d'écrans pare-blocs. Un CCTP, un bordereau des prix et un détail estimatif seront établis pour chaque nouvelle opération correspondant à un marché subséquent.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Departement de la Haute-Loire
Postiaadress: direction Ressources et Ingénierie Service Juridique et Achats 1 Place Monseigneur de Galard Cs20310
Linn: Le Puy-en-Velay Cedex
NUTSi kood: FR723
Sihtnumber: 43009
Riik: FRA
Peamine aadress: http://hauteloire.marcoweb.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://hauteloire.marcoweb.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/08/2017 08:30
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,140,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.