Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Boussy-Saint-Antoine: Mitmesugused toiduained - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Boussy-Saint-Antoine: Mitmesugused toiduained

  • Avaldatud
    01/04/2022
  • Tähtpäev
    13/05/2022
  • Tühistatud
    17/06/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
ville de Boussy Saint Antoine
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR France
Hankija asukoht
NUTS code: FR France
Ärivaldkond (peamine CPV)
15800000 Mitmesugused toiduained
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,800,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,386,187.28 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
2022-05
Kirjeldus

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://achats-franciliens.safetender.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/05/2022 12:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.