Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Chambéry: Prügi ja jäätmetega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Chambéry: Prügi ja jäätmetega seotud teenused

  • Avaldatud
    06/04/2022
  • Tähtpäev
    02/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    02/05/2022
  • Leping sõlmitud
    16/06/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
ght Savoie-Belley
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Hankija asukoht
NUTS code: FRK27 Savoie
Ärivaldkond (peamine CPV)
90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
311,134.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
20
Pakkumuse viitenumber
2022_fcs_0004
Kirjeldus

collecte et traitement des déchets des établissements du Ght Savoie-Belley et de la Blanchisserie des Hôpitaux de Savoie (Bhs)

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://agysoft.marches-publics.info/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/05/2022 12:05
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.